FELSTAGE

14:00 2FALL

Punk-rocková kapela v klasickém složení: zpěv, bicí, basa a kytary. Tváří se sice jako amatéři, ale umí zapracovat na chytlavých rifech a anglicky zpívaných textech.

15:35 VEPřOVé KOMETY

Česká funková kapela, která do žánru, který sám od sebe (pokud zrovna nejste groovem obdařený afroameričan) umí být pěkná nuda, umně implementuje prvky jiných žánrů. Sami do svých vlivů počítají Red Hot Chilli Peppers či Jamese Browna a již od dob, kdy svou kapelu ještě jako děti založili je v jejich hudbě cítit hravost. A proč právě Vepřové komety? Prý to jednou byly Vepřové kotlety. Do letní pohody naprosto skvělá kapela!

17:15 WUNDERBAR BAND

Od téhle kapely nečekejte žádné zpěvné refrény - jedná se o čistě instrumentální záležitost a to záležitost muzikantsky neuvěřitelně vyspělou, položenou na jazzových základech. Především je to ale fantastický ansámbl kde najdete bubny, perkuse, kytaru, housle, violoncello i saxofon. Zároveň se neomezují na inspiraci od kapel jako Cinematic Orchestra a přibírají do své hudby i vlivy post-rocku. Je to vyvedená a vysoce kvalitní hudba!

18:55 TING

Rock, hip-hop, raggae, dancehall ale hlavě ska. TiNG už je dnes v českých kruzích vysoce renomovaná kapela. Zažijete si trochu Jamajky, trochu Ameriky, všechno lehce vokálně i instrumentálně přitvrzeno, aby se na to dal udělat pořádnej kotel. Není třeba se ujišťovat, že odehrajou skvělej set, to je samo o sobě jistý už teď. Issa Praggamuffin Ting!

20:45 GARAGE A TONY DUCHáčEK

Legenda české rocknrollové, či chcete-li bigbítové scény. Za chvíli již budou slavit čtyřicet let od svého založenítřiceti letech hrajou jako za mlada a nevypadá to, že by kdy hodlali přestat. Originální texty, inspirované legendami rockové scény jako Lou Reed či Velvet Underground. Jejich nahrávky kolovaly jako samizdat a oni sami byli vychováni legendárním klubem Na Chmelnici. Dnes již můžou koncertovat a vydávat oficiálně, tak je i my přivítáme letos na FelFestu.

Pubstage

14:45 CAKE TALK

Další kapela, co se dala dohromady už na gymnáziu, tato zase v Gymnáziu nad Alejí. Hrají jak covery, tak originální tvorbu a pokud máte rádi různé formy alternativního rocku, určitě si přijdete na své.

16:25 HANSEN

Rock'n'roll spolu hrajou už od Keplerova gymnázia a nasbírali tak zkušenosti z klubů jako Chapeu Rouge či Fatal. Jejich originální tvorba ale stojí za to a s jejím provedením se rozhodně příliš nemazlí.

18:05 THE NELADíME

Mohli se jmenovat Staročeskej Bio-hamburger, ale nejmenují. Jejich skutečné jméno ale nutně neshazuje kvalitu jejich hudby, jen projevuje jejich skromnost, sami o sobě totiž tvrdí, že „Co umíme, to umíme a co neumíme, to umět nebudeme!“

19:45 END OF SCREAM

Konec křiku = kapela co se nebála zbavit se vokálů a založit svojí hudbu na instrumentech a to především na houslích. To ale neznamená, že se v jejich skladbách setkáte s velkejma dojákama a soundtrackovou hudbou. Má to koule, šlape to a oni sami tomu říkají symphonic-rock. Vy z vás co máte rádi Apocalypticu a chtěli byste slyšet jak by zněla jako kapela co má radši rock než metal a má housle místo violoncella, tak si určitě přijdete na své. Obsah studentů ČVUT = 4.